Міжкімнатні перегородки Види перегородок


« Переваги гипсокартонних перегородок   |   Про зведення 7-ми готелів на околицях столиці ухвалили рішення столичні градоначальники »


Давайте тепер розглянемо основні типи міжкімнатних перегородок, а також матеріали, з яких вони виготовляються.

Ремонт квартири - Міжкімнатні перегородки Види перегородок

Цегляні міжкімнатні перегородки

Якщо ви вирішили в своїй квартирі встановити міжкімнатні перегородки з цеглини, то це відмінний вибір. Вони прості у виробництві, володіють прекрасними протипожежними характеристиками і звукоізоляційними властивостями. Цегляні міжкімнатні перегородки можуть мати будь-яку форму, не вимагають залучення підйомного механізму і володіють дуже високою вологостійкістю.

Як правило, цегляні перегородки обштукатурюють з обох боків, добре затирають, для того, щоб підготувати поверхню перегородки під фарбу, плитку або шпалери.

Іноді при зведенні цегляних перегородок доцільніше використовувати порожнисту або пористу тіпальну цеглину - це зменшує вагу некапітальної стіни. Дані види цеглини краще не застосовувати для зведення перегородок для санвузлів, кухонь і ванних кімнат, краще всього використовувати полнотелий червона цеглина.

Ремонт квартири - Міжкімнатні перегородки Види перегородок

Ячєїстобетонниє і міжкімнатні перегородки гіпсоволокон

При зведенні розділяючих конструкцій іноді застосовують і більші по вазі і габаритам елементи, наприклад, стільникові, шлакобетонові, ячєїстобетонниє, гіпсоволокна, гипсобетонниє і інші плити, розміри яких варіюються в досить крупних діапазонах.

Плити з таких матеріалів, як правило, при зведенні перегородки встановлюють всього в один шар, а потім покривають іншими обробними матеріалами або обштукатурюють.

Якщо ви вирішили використовувати даний вид міжкімнатних перегородок, то майте на увазі. Що при установці дверного отвору в плиті стійки дверних коробок в таких перегородках повинні бути враспор, крізні і від стелі до підлоги.

Ремонт квартири - Міжкімнатні перегородки Види перегородок


Tags: , , , , , ,

Ремонт квартири


Схожі записи

Posted under Ремонт квартири від on Monday 3 March 2008 at 09:15