Дизайн спальні


« Вибираємо шпалери Частина перша   |   Дизайн спальні без гострих кутів »

Меблі для спальні - Дизайн спальні

Спальня - це кімната, де людина завжди зможе розслабитися, помріяти, подивитися телевізор і відпочити від повсякденних справ, повністю занурившись в свій індивідуальний світ. Спальня повинна радувати своєю обстановкою, меблями, і аксесуарами.
У цій кімнаті і проходить відпочинок людини, тому, дизайн спальні повинен бути підібраний і виконаний, так, щоб людина, що знаходиться в цій кімнаті, відчувала себе затишно і комфортно. Тому інтер’єр спальні значно відрізняється від дизайну інтер’єру в інших кімнатах квартири.
Площа самої спальні вибирається по перевагах господарів будинку, можна вибрати маленьку кімнатку, або ж найбільшу за площею кімнату у вашій квартирі. Саме від розміру вашої «опочивальні» і залежатиме розмір інтер’єру.
Відповідальним за затишок і комфортність є так само і колір, або ж змішана колірна гамма в спальні, тому вони вибираються тільки господарями, тільки ті кольори, які їм подобаються.

Наприклад, хто те відчуває зручніше за себе в кімнаті з світлим тоном забарвлення, іншим же подобаються темні тони. Бажано, тільки уникати дуже яскравих і різких фарб інтер’єру, оскільки дизайн спальні повинен заспокоювати.

Головну роль в спальні грає, звичайно ж, ліжко, оскільки саме на ній Вам доведеться відпочивати і набиратися сил після важкого дня. Тому і необхідно ретельно віднестися до її вибору і місця розташування її в спальні. У сьогодення вибір ліжок дуже великої: двоспальні, полуторні, одномісні, двох’ярусні.
Ліжка-дивани, розкладні ліжка, для маленької спальні, а також круглі ліжка - рішення незвичайного інтер’єру, і багато інших різновидів.

Окрім цього в спальні можна встановити інші предмети меблів для спальні прікроватную тумбочку і на ній можна розташувати різні предмети для більшої комфортабельності, комод, в якому будуть деякі ваші речі, шафа або ж шафа-купе де і знаходитимуться речі.


Tags: , , , , , ,

Меблі для спальні


Схожі записи

Posted under Меблі для спальні від on Wednesday 5 March 2008 at 09:15