Інтерєр вітальні


« Дитяча кімната   |   Варіант облаштування сучасної гостиної кімнати »

інтерєр - Інтерєр вітальні Гостина кімната, є місцем, де наша сім’я збирається разом. А що може бути ще краще, коли всі зібралися увечері після роботи, навчання і т.д. При оформленні інтер’єру необхідно враховувати всі смаки і потреби візуального сприйняття кожного члена сім’ї.
Це сприятиме створенню комфортнішого відпочинку.

Поза сумнівом, потрібно враховувати при виборі колірної гамми інтер’єру і площа кімнати. Якщо кімната не великих розмірів, а ми її офарбуємо або обклеїмо в темні, то тоді складатиметься відчуття замкнутого простору і обстановка буде прямо протилежна затишною.

На фотографії ми бачимо те, що кімната не великих розмірів має переважний зміст білого кольору. Навіть обстановка кімнати містить меблі такого ж забарвлення, як і стіни із стелею. Все це створює в кімнаті простір і безмежність простору. Відпочинок в такій кімнаті вийде просто прекрасним. Чистота кольору - дає чистоту і правильність думки.

Стіни можна офарбувати водоемульсивною фарбою або ж використовувати лакофарбні матеріали. Офарблювати поверхню стін краще з краскопульту - не буде патьоків і це забезпечить нам рівномірний розподіл фарби по поверхні стін.

Звернемо увагу на те, як замість звичайної меблевої стінки, влаштована стаціонарна шафа відкритого типу. Причому він так само білого кольору і гармонійно поєднується з інтер’єром вітальні.

Для виготовлення такої шафи, нам буде потрібно декілька листів ДСП або ж фанери завтовшки не менші п’ять міліметрів. Листи ДСП розпускається на смуги шириною, наприклад, 60 см по висоті листа (для вертикальних опор).
Після того, як зроблені заготовки опор, потрібно випиляти пази, які розташовуються один від одного на відстані не менше чим тридцять сантиметрів (для верхніх ярусів) і на відстані не менші п’ятдесят сантиметрів для нижніх ярусів полиць (висота - зростання дорослої людини, але не більше 170 см).


Tags: , , , , , ,

інтерєр


Схожі записи

Posted under інтерєр від on Friday 4 April 2008 at 09:15